Ikona

Novinky ze světa podnikání

Pravidelně přinášíme články a aktuality ze světa podnikání, finančnictví, ekonomie a podnikového řízení. Sledujeme i dění v oblasti ready-made společností.

Kontaktujte nás

Zaujaly Vás naše služby?

Zavolejte nám nebo nám napišete a my Vám budeme rádi nápomocni.

Založení s.r.o. a a.s. v německu

Řada našich klientů se na nás obrací s přáním rozšířit své podnikání do Německa. Oslovuje nás i nespočet klientů s žádostí o vytvoření anonymizované mezinárodní struktury jejich holdingu, kteří ale zároveň nechtějí, aby zapojením tradičních zámořských či evropských offshorových destinací do svého podnikání ztratili u svých obchodních partnerů dlouhodobě budovanou důvěru.

Právě proto začneme od 1. 4. 2014 nabízet službu založení společnosti s ručením omezeným (buď klasické nebo tzv. 1 eurové) a akciové společnosti (s akciemi na majitele) v SRN. Tato služba je ideální:

Pokud vás naše nabídka založení německé společnosti oslovila, neváhejte se na nás obrátit

Zpět na seznam novinek


Poslední novinky:

Využijte i seznam důležitých odkazů, slovník pojmů a projděte si odpovědi na často kladené otázky. V naší specializované poradně se dozvíte vše, co potřebujete pro rozjezd i rozvoj vlastního podnikání.


Ready-made společnosti

Koupit ready-made společnost je nejrychlejší způsob, jak začít okamžitě podnikat.

Více informací o ready-made

Poskytnutí sídla

Získejte sídlo pro svou společnost v centru Prahy. Již od 450 Kč měsíčně.

Více informací o poskytnutí sídla

Další služby

Zprostředkujeme Vám výhodné telefonní tarify pro podnikatele, doporučíme Vám naše web designéry, účetní, bankovní poradce či právníky.

Více informací o dalších službách