Ikona

Offshore společnosti

Založení offshore společnosti je nejpohodlnější cestou k výhodné daňové optimalizaci.

Kontaktujte nás

Chcete koupit offshore společnost?

Půjde to raz, dva, tři. Stačí, když nám zavoláte nebo napíšete a společně pro Vás nalezneme to nejlepší řešení..

Co nabízí offshore společnost?

Právní forma podnikání založená a registrovaná v zemi s výhodným daňovým režimem se nazývá „offshore společnost“. Běžně jsou známy jako společnosti operující v tzv. „daňových rájích“ a podnikatelé je využívají pro možnost výhodněji zdanit své podnikatelské a akcionářské zisky. Samozřejmostí je zajištění anonymity vlastnické struktury společnosti nebo celého holdingu, nenáročná administrativa a související nadnárodní image.

Proč právě od SPOLEČNOSTI RAZ, DVA, TŘI?

SPOLEČNOSTI RAZ, DVA, TŘI nejen že nabízejí ready-made offshore společnosti, ale i založení offshorové společnosti a potřebné struktury pro žádanou daňovou optimalizaci přímo na míru v některém z 'daňových rájů' podle vašeho výběru. V souvisejícím poplatku je zahrnuto poskytnutí sídla společnosti v zemi a zajištění návazných nominee služeb.

Kupte si ready-made offshore společnost ještě dnes a začněte okamžitě podnikat! Získáte výhodnou formu podnikání s nadnárodní image, ušetříte a vyhnete se složitým formalitám. Samozřejmostí je podpora a poradenství ze strany SPOLEČNOSTI RAZ, DVA, TŘI při všech krocích získání vaší ready-made offshore společnosti nebo společnosti přímo na míru. Objevte s námi všechny benefity této jedinečné služby!


Ready-made offshore společnost vás neoslovila? Seznamte se s podnikáním formou dluhopisové ready-made společnosti s jedinečnou možností emise tzv. korunových dluhopisů. Výhodné podmínky pro podnikání a mezinárodní image vám dodá i velice žádaná právní forma ready-made evropské společnosti.

Ready-made společnosti

Koupit ready-made společnost je nejrychlejší způsob, jak začít okamžitě podnikat.

Více informací o ready-made

Poskytnutí sídla

Získejte sídlo pro svou společnost v centru Prahy. Již od 450 Kč měsíčně.

Více informací o poskytnutí sídla

Další služby

Zprostředkujeme Vám výhodné telefonní tarify pro podnikatele, doporučíme Vám naše web designéry, účetní, bankovní poradce či právníky.

Více informací o dalších službách