Ikona

Novinky ze světa podnikání

Pravidelně přinášíme články a aktuality ze světa podnikání, finančnictví, ekonomie a podnikového řízení. Sledujeme i dění v oblasti ready-made společností.

Kontaktujte nás

Zaujaly Vás naše služby?

Zavolejte nám nebo nám napišete a my Vám budeme rádi nápomocni.

Povinnost zveřejňovat údaje na internetu

Od 1. 1. 2014 jsou akciové a evropské společnosti podle § 7 odst. 2 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech, povinny uveřejňovat způsobem umožňujícím bezplatný dálkový přístup zákonem stanovené údaje (obchodní firmu, IČO, adresu, pozvánku na valnou hromadu atd.), oznámení a listiny. Informace musí být dostupné jednoduchým způsobem po zadání elektronické adresy. Zřídí-li si společnost s ručením omezeným internetové stránky, vztahuje se na ni tato povinnost obdobně.

V této souvislosti naše společnost nabízí možnost využití služby web compliance, která je ideální pro společnosti, které pro svou činnost nepotřebují zřizovat vlastní webové stránky. Služba web compliance nabízí místo budování vlastních webových stránek možnost začlenit vaši společnost do našeho veřejně přístupného internetového rejstříku www.povinneudaje.cz.

V tomto rejstříku budou na webových stránkách zveřejněny zákonem požadované údaje o vaší společnosti a budete mít možnost jeho prostřednictvím zveřejňovat oznámení o konání valné hromadya jiná oznámení týkající se aktivit vaší společnosti.

Zpět na seznam novinek


Poslední novinky:

Využijte i seznam důležitých odkazů, slovník pojmů a projděte si odpovědi na často kladené otázky. V naší specializované poradně se dozvíte vše, co potřebujete pro rozjezd i rozvoj vlastního podnikání.


Ready-made společnosti

Koupit ready-made společnost je nejrychlejší způsob, jak začít okamžitě podnikat.

Více informací o ready-made

Poskytnutí sídla

Získejte sídlo pro svou společnost v centru Prahy. Již od 450 Kč měsíčně.

Více informací o poskytnutí sídla

Další služby

Zprostředkujeme Vám výhodné telefonní tarify pro podnikatele, doporučíme Vám naše web designéry, účetní, bankovní poradce či právníky.

Více informací o dalších službách