Ikona

Novinky ze světa podnikání

Pravidelně přinášíme články a aktuality ze světa podnikání, finančnictví, ekonomie a podnikového řízení. Sledujeme i dění v oblasti ready-made společností.

Kontaktujte nás

Zaujaly Vás naše služby?

Zavolejte nám nebo nám napišete a my Vám budeme rádi nápomocni.

Aktualizace dokumentů

Jak jistě víte, do 30.6.2014 musí dle nového občanského zákoníku společnosti aktualizovat znění svých zakladatelských dokumentů (stanovy, zakladatelské listiny a společenské smlouvy) tak, aby byly v souladu s novým občanským zákoníkem. Sankcí za porušení této povinnosti může být i zrušení společnosti soudem.

Jako našim zákazníkům Vám budeme rádi nápomocni i v této záležitosti. Pokud využijete naší služby „Aktualizace dokumentů“, tak pro Vás zajistíme potřebnou aktualizaci stanov / zakladatelské listiny Vaší společnosti. Cena této služby je 9.000,- Kč + DPH a zahrnuje:

  1. aktualizaci stanov/zakladatelských dokumentů Vaší společnosti formou notářského zápisu;
  2. odměnu notáři;
  3. založení aktualizovaného znění stanov/zakladatelských dokumentů Vaší společnosti do sbírky listin rejstříkového soudu.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

Zpět na seznam novinek


Poslední novinky:

Využijte i seznam důležitých odkazů, slovník pojmů a projděte si odpovědi na často kladené otázky. V naší specializované poradně se dozvíte vše, co potřebujete pro rozjezd i rozvoj vlastního podnikání.


Ready-made společnosti

Koupit ready-made společnost je nejrychlejší způsob, jak začít okamžitě podnikat.

Více informací o ready-made

Poskytnutí sídla

Získejte sídlo pro svou společnost v centru Prahy. Již od 450 Kč měsíčně.

Více informací o poskytnutí sídla

Další služby

Zprostředkujeme Vám výhodné telefonní tarify pro podnikatele, doporučíme Vám naše web designéry, účetní, bankovní poradce či právníky.

Více informací o dalších službách