Ikona

Poradna pro podnikatele

Využijte naši praktickou on-line poradnu, kterou pro vás připravují odborníci na podnikání a ready-made řešení ze Společnosti RAZ, DVA, TŘI

Kontaktujte nás

Zaujaly Vás naše služby?

Zavolejte nám nebo nám napišete a my Vám budeme rádi nápomocni.

Přinášíme vám návody, jak si založit vlastní společnost, a odpovědi na často kladené otázky. Vyhledáváme pro vás novinky, které by neměly uniknout žádnému podnikateli, a sbíráme pro vás důležité odkazy. Pro vaši maximální orientaci ve světě byznysu využijte náš přehledný slovník pojmů.

Novinky

Pravidelně přinášíme články a aktuality ze světa podnikání, finančnictví, ekonomie a podnikového řízení. Sledujeme i dění v oblasti ready-made společností.

Slovník pojmů

Máte v podnikání jasno? Přesvědčte se, zda se vyznáte v pojmech jako ready-made společnosti, základní kapitál, dluhopisy, zatímní list nebo web compliance.

FAQ

Začínáte podnikat? Zorientujte se v základních pojmech a procesech při zakládání s.r.o. či akciové společnosti. Potřebné dokumenty, kapitál, legislativa.

Odkazy

Na jednom místě najdete přehled nejdůležitějších odkazů, které by měl mít každý podnikatel vždy při ruce.


Ready-made společnosti

Koupit ready-made společnost je nejrychlejší způsob, jak začít okamžitě podnikat.

Více informací o ready-made

Poskytnutí sídla

Získejte sídlo pro svou společnost v centru Prahy. Již od 450 Kč měsíčně.

Více informací o poskytnutí sídla

Další služby

Zprostředkujeme Vám výhodné telefonní tarify pro podnikatele, doporučíme Vám naše web designéry, účetní, bankovní poradce či právníky.

Více informací o dalších službách