Ikona

Často kladené otázky o podnikání

Začínáte podnikat? Zorientujte se v základních pojmech a procesech při zakládání s.r.o. či akciové společnosti. Potřebné dokumenty, kapitál, legislativa.

Kontaktujte nás

Zaujaly Vás naše služby?

Zavolejte nám nebo nám napišete a my Vám budeme rádi nápomocni.

Jak založit s.r.o.?

Založení společnosti s ručením omezeným (s.r.o.) v současné době představuje administrativně a časově velmi náročný proces. To ale neplatí pro naše klienty. Za ně – za vás – vše vyřídíme my.

Nejprve je nutné kontaktovat notáře a požádat jej o sepsání notářského zápisu, kterým za stanovený poplatek dojde k založení společnosti. Následně je nutné:

Po zápisu společnosti do obchodního rejstříku však vaše povinnosti nezbytné pro řádné uvedení společnosti „do chodu“ nekončí. Po zápisu společnosti do obchodního rejstříku je nutné:

Pokud se obrátíte na nás, rádi za vás vyřídíme vše potřebné pro založení společnosti, kterou budete již za 14 dní mít zapsanou v obchodním rejstříku. Pokud však nechcete ztrácet zbytečně čas a začít podnikat okamžitě, doporučujeme koupi již hotové ready-made společnosti se zcela splaceným základním kapitálem.

V takovém případě stačí jediná schůzka s námi a můžete začít podnikat. Nabízíme i oblíbenou službu poskytnutí sídla a poradenství ohledně webové prezentace, propagace firmy a mnoho dalšího.

Zpět na časté dotazy


Další časté dotazy:

Nevíte si rady s některými odbornými výrazy? Projděte si slovník pojmů používaných v podnikání. Seznamte se rovněž s důležitými odkazy, a abyste byli neustále v obraze, sledujte aktuální novinky ze světa byznysu, které pro vás vybírají naši odborníci.


Ready-made společnosti

Koupit ready-made společnost je nejrychlejší způsob, jak začít okamžitě podnikat.

Více informací o ready-made

Poskytnutí sídla

Získejte sídlo pro svou společnost v centru Prahy. Již od 450 Kč měsíčně.

Více informací o poskytnutí sídla

Další služby

Zprostředkujeme Vám výhodné telefonní tarify pro podnikatele, doporučíme Vám naše web designéry, účetní, bankovní poradce či právníky.

Více informací o dalších službách