Ikona

Často kladené otázky o podnikání

Začínáte podnikat? Zorientujte se v základních pojmech a procesech při zakládání s.r.o. či akciové společnosti. Potřebné dokumenty, kapitál, legislativa.

Kontaktujte nás

Zaujaly Vás naše služby?

Zavolejte nám nebo nám napišete a my Vám budeme rádi nápomocni.

Jak založit a.s.?

Založení akciové společnosti (a. s.) v současné době představuje velmi náročný proces, co se týče časových nároků i administrativy. Naši klienti ale zůstávají v klidu - vše za ně i za vás vyřídíme.

Prvním krokem je kontaktování notáře s žádostí o sepsání notářského zápisu, kterým za stanovený poplatek dojde k založení akciové společnosti. Poté je potřeba:

Ještě nemáme vyhráno. Po úspěšném zápisu společnosti do obchodního rejstříku je nutné:

S námi se ovšem této anabázi můžete pohodlně vyhnout. Založíme pro vás zcela novou akciovou společnost, nebo si můžete vybrat z již založených ready-made a. s. s plně splaceným základním kapitálem.

Neváhejte nás kontaktovat, co se týče jakékoliv oblasti vašeho podnikání, jako je poskytnutí sídla firmy, uveřejňování povinných údajů, nebo účetnictví a právní služby.

Zpět na časté dotazy


Další časté dotazy:

Nevíte si rady s některými odbornými výrazy? Projděte si slovník pojmů používaných v podnikání. Seznamte se rovněž s důležitými odkazy, a abyste byli neustále v obraze, sledujte aktuální novinky ze světa byznysu, které pro vás vybírají naši odborníci.


Ready-made společnosti

Koupit ready-made společnost je nejrychlejší způsob, jak začít okamžitě podnikat.

Více informací o ready-made

Poskytnutí sídla

Získejte sídlo pro svou společnost v centru Prahy. Již od 450 Kč měsíčně.

Více informací o poskytnutí sídla

Další služby

Zprostředkujeme Vám výhodné telefonní tarify pro podnikatele, doporučíme Vám naše web designéry, účetní, bankovní poradce či právníky.

Více informací o dalších službách